GEKA
   INTERTECH


O nas


Witam Państwa na stronie internetowej firmy INTERTECH - stronie poświęconej wyłącznie marce LUDECKE.

LUDECKE to firma, która znana jest i ceniona na całym świecie przede wszystkim z produkcji Złączy Kłowych. W 1930 roku LUDECKE wymyśliło i opatentowało symetryczne złącze kłowe o rozstawie 42 mm. LUDECKE oprócz złączy kłowych dysponuje bardzo szerokim asortymentem szybkozłączy do powietrza, gazów i cieczy. Wśród tych produktów wyróżniamy odrębny dział jakim jest grupa szybkozłączy do regulacji temperatury - do form wtryskowych.

LUDECKE oferuje również złącza przemysłowe takie jak złącza CAMLOCK, Złącza do Piaskowania, Złącza do Betonu, Złącza do Pary, Wózki, Bębny i Wieszaki na Węże, Przewody Spiralne do zasilania urządzeń pneumatycznych oraz różnego rodzaju dodatki i akcesoria dla poszczególnych grup produktowych.

INTERTECH od kilku już lat, promuje w Polsce oryginalne Złącza Kłowe oraz cały asortyment firmy LUDECKE. Wszystkie produkty dostępne, są w bardzo atrakcyjnych cenach. Możliwe jest, zamawianie hurtowych ilości, jak również pojedynczych sztuk. Każde zamówienie realizowane jest zgodnie z polityką naszej firmy, czyli traktowane w sposób priorytetowy. Dzięki temu, zamówienia realizowane są w trybie ekspresowym.

Zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw, a liczba ta wciąż wzrasta.

Co Jest Dla Nas Najważniejsze?

 1. Skuteczność - jest priorytetem na każdym etapie zamówienia.
 2. Precyzja - każdy artykuł dobieramy w oparciu o szczegółowe informacje dotyczące użytkowania.
 3. Pewność - każde rozwiązanie, przez nas zaproponowane, musi spełniać swoją rolę w sposób niezawodny.
 4. Bezpieczeństwo - zwiększamy je dzięki odpowiedniemu doborowi produktów, ale również dzięki informacji jak o nie dbać i konserwować.
 5. "Kultura Pracy" - odpowiednio dobrane produkty ułatwiają pracę podczas ich użytkowania.
 6. Trwałość Produktów - jest połączeniem profesjonalnej jakości, z odpowiednim doborem produktu oraz przestrzeganiem instrukcji obsługi.
 7. Konkurencyjna Cena - dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz dużemu doświadczeniu, oferujemy atrakcyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości.
 8. Szybkość Realizacji Zamówienia - dzięki wypracowanym rozwiązaniom logistycznym, stawiamy czoła nawet najbardziej nietypowym zamówieniom.

Dlaczego Zależy nam, na Wysokiej Jakości Produktów?

 • Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów - wpływa na bezpieczeństwo ludzi podczas pracy.
 • Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów - wpływa na wyższą "kulturę pracy".
 • Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów - wpływa na trwałość instalacji, oraz bezpośrednio na oszczędność czasu i pieniędzy.
 • Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów - w niskiej cenie, bardzo często, porównywalnej z cenami produktów wątpliwej jakości.
Produkty od INTERTECH to:

 

JAKOŚĆ 100%

 

Ponosimy pełną odpowiedzialność za oferowane przez nas produkty i z pełną świadomością deklarujemy
zgodność ich parametrów, z parametrami określonymi w kartach katalogowych producentów.

Zapraszam Państwa do współpracy.

Z poważaniem,
Tomasz Nowaliński

 Tel.: +48 75 615 20 30
Fax: +48 75 764 69 33

Biuro
ul. Wesoła 23,
58-500 Jelenia Góra

Magazyn
ul. Długa 44,
58-521 Jeżów Sudecki

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.